Тернопільських студентів заставляють купувати квитки на сумнівні кіно-покази за завищеними цінами

ВНЗ дбають про своїх підопічних. Проте проявляється ця опіка не у підвищені якості викладання, а у відвідуваності студентами сумнівних кіно-показів та виступів за  унікальними (у гіршому значенні цього слова)  цінами.

Так,  нещодавно студентам  одного з   університетів  Тернополя оголосили про похід на перегляд фільму. Проходитиме сеанс у Палаці кіно. Вартість квитка – 20 гривень. Для  порівняння: вартість сеансу для студентів у модерному обладнаному «Сінема Сіті» така ж, але фільми там  найновіші і найпопулярніші.

Окрім цього, тим же студентам  оголосили про похід  в ляльковий театр на виставу. Ціна білета – 30 гривень. Знову дамо інформацію для порівняння: вартість перформенсу в Тернопільському академічному обласному драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка – 40 грн.; 35 грн.; 30 грн.; 20 грн. (прем’єрні покази). Вистави діючого репертуару – 35 грн; 30 грн; 25 грн; 15 грн.

І не те щоб студенти відсторонюються від культурного життя. Просто їх буквально змушують купувати квитки.  Але ж багато з них просто не мають змоги піти на захід, тому придбавши, викидають чи дарують злощасний  білет. А деякі і взагалі не мають грошей на будь-які походеньки. Та всі мовчать. На групу буквально видають пачку квитків старості на руки – і як собі хочете, але розпродайте.  Коли ж квитків менше, аніж студентів в групі,  то їх взагалі  «впихають» державникам, пояснюючи це тим, що «держава вам і так платить!».

Ми навіть не хочемо припускати, хто і скільки на цьому заробляє. Все й так очевидно. Таке явище для описаного ВНЗ – не новина. Надіємось, що ті, хто причетний до добровільно-примусового окультурення задумаються. Поки в ЗМІ не почали з’являтись назви вишів та прізвища «злочинців». От тоді вже буде і пізно, і соромно.

ltdaily.info

Коментарі вимкнені.