Мільйони гривень переказує тернопільська міська рада фірмам з луцьким корінням

Саме такий висновок можна зробити, проаналізувавши веб-портал Е-Дата на якому публікують використання публічних коштів. Зокрема, і тернопільською міською радою. Так, у грудні Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології та Тернопільська міська рада проплатили товариству з обмеженою відповідальністю “Територіальний Комунальний Сервіс” (код 40122765) 776 500.00 грн.

Обидві суми згідно договору від 26.11.2015 року.

 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ СЕРВІС”

Сама фірма зареєстрована 16.11.2015 р.

Засновник ШВЕЦЬ ВІКТОР ЯКОВИЧ

Адреса засновника: 43024, Волинська обл., місто Луцьк, ВУЛИЦЯ СОФІЇ КОВАЛЕВСЬКОЇ, будинок 23А.

Директор СИРОВАТКА ВІКТОР ПЕТРОВИЧ. Згідно профилю у фейсбуці також з Луцька.

Фірма зареєстрована за адресою 46400, Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ С.КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ, будинок 18, офіс 808/1

 

Це не перша луцька фірма, яка отримує чимало коштів з місцевого бюджету. Так, усім тернополянам відома фірма “ТЕРНОПІЛЬ КОМУНАЛ СЕРВІС”, яка поховала в могилу КП МШЕД ( КП «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця»). Адреса засновника теж знаходиться у м.Луцьк. За попередніми даними, міською радою на її рахунок було перераховано близько 7-10 мільйонів грн.

Ще одна фірма теж з луцьким корінням здійснює прибирання зараз.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ТЕРКОМУНАЛСЕРВІС” – фірма, яка зараз здійснює прибирання

Засновник ШВЕЦЬ ІГОР ВІКТОРОВИЧ

Адреса засновника: 43000, Волинська обл., місто Луцьк, ВУЛИЦЯ СОФІЇ КОВАЛЕВСЬКОЇ, будинок 23А

Директор СИРОВАТКА ВІКТОР ПЕТРОВИЧ. Згідно профілю у фейсбуці також з Луцька

Фірма зареєстрована за адресою 46400, Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ С.КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ, будинок 18, офіс 808/1

 Нагадаємо, що Тернопіль з Луцьком пов’язує  заступник міського голови Сергія Надала  – Владислав Стемковський.

Чиновник добре знайоме  на Волині. За інформацією інформаційного порталу «Волинські новини» Владислав Стемковський з 2006 по вересень 2009 року був заступником міського голови Луцька, керуючим справами  міськвиконкому. Окремі джерела стверджують, що в цей період він мав репутацію «сірого кардинала» Луцької міської влади. Він довший час ще й обіймав посаду директора департаменту ЖКГ Луцької міськради.  На місцевих виборах, за твердженням окремих джерел, допомагав вести виборчу кампанії екс-губернатору Волині Володимиру Бондарю («Єдиний центр»), але той зняв свою кандидатуру. Цілком можливо, що у такий прихований спосіб тернопільська “Свобода”   хотіла завоювати симпатії одного з центрів впливу у команді Януковича.

 

Коментарі вимкнені.