Юрій Смакоуз передав подарунки вихованцям центру соціально-психологічної реабілітації від Миколая

Подарунки від святого Миколая отримали вихованці центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що у Тернополі. Мрії малечі допоміг здійснити депутат міської ради від «Блоку Петра Порошенка» Юрій Смакоуз. 19 грудня він вручив подарунки дітям.
За словами Юрія Смакоуза, подібна акція відбувається в цьому закладі не вперше.
«З центром соціально-психологічної реабілітації співпрацюємо з 2007 року. А торік в рамках програми «Духовні роздуми» на телеканалі ТВ-4 вихованці центру написали листи до святого Миколая. Це дало змогу купити дітям не просто солодощі та фрукти, а подарувати конкретно те, що дитина хоче, – розповів депутат міської ради. – Ці діти обділені батьківською увагою та любов’ю, тому ми хочемо хоч трішки компенсувати її. Розуміємо, що подарунки – це дуже малий вклад, тому будемо намагатися, щоб допомога не закінчувалася на одному святі, а підтримуватимемо цих діток весь рік».
Бажання дітей були різноманітними. Малеча просила ляльки, іграшки та машинки, старші діти – одяг, телефони.
Серед дітей було четверо з однієї сім’ї і в Миколая всі вони попросили мобільний телефон. Як вияснилось згодом, доля розкидає цих дітей по різних соціальних закладах і телефони їм потрібні, щоби тримати зв’язок одне з одним. А одна дівчинка попросила у Миколая миру і спокою в нашій країні.

Коментарі вимкнені.