Міський голова Тернополя взяв участь у важливому засіданні

6 листопада міський голова Тернополя Сергій Надал  взяв участь у другому засіданні Уряду національної альтернативи ВО “Свобода”.

Як повідомив Прем’єр-міністр Олександр Сич, члени уряду окреслили поточний стан справ у кожній галузі та внесли пропозиції щодо основних напрямів діяльности опозиційного уряду, спрямованих на подолання негативних тенденцій у всіх царинах державної політики.

“Ці пропозиції міністрів мають стати основою для напрацювання програмної резолюції діяльности Уряду національної альтернативи ВО “Свобода”. Доручаю віце-прем’єр-міністрам та міністрам Уряду підготувати проєкт зазначеної резолюції до наступного засідання Уряду”, – зазначив Олександр Сич.

Своєю чергою, Міністр уряду Андрій Бондаренко доповів про висвітлення діяльності органу.

“Варто зазначити, що було відкрито сторінку про діяльність Уряду національної альтернативи ВО “Свобода” у соціальній мережі “Фейсбук” (http://www.facebook.com/urjadsvoboda). Незабаром заплановано створити окрему сторінку на офіційному сайті ВО “Свобода”, – наголосив Андрій Бондаренко.

Крім того, на засіданні уряду було розглянуто питання про формування Аналітично-експертної групи Уряду національної альтернативи ВО “Свобода”, про перспективні плани діяльности, про порядок денний чергового засідання Уряду національної альтернативи ВО “Свобода”, про контроль за діяльністю виконавчої влади тощо.

 

-1 thoughts on “Міський голова Тернополя взяв участь у важливому засіданні

  • 13:33 | 9.11.2013 о 13:33
    Permalink

    Ліпше займався містом, а не участю у виставах. Витворили для себе ляльковий театр… Теж мені “міністр”! Саме через таких падає наш рейтинг.

Коментарі вимкнені.