Місто Бровари переймає досвід Тернополя

Робота системи відеоспостереження та інформаційно-туристичного центру – це основні питання, якими зацікавилася делегація.

«Приїхали в гості 5 депутатів і секретар міськради м. Бровари. Це місто приблизно удвічі менше, ніж Тернопіль, воно розташоване поблизу Києва. Представники міської ради вивчають досвід функціонування системи відеоспостереження. Ознайомилися із роботою комунального підприємства «Тернопіль Інтеравіа», – зазначив у прямому ефірі «УХ-радіо» секретар Тернопільської міськради, голова Тернопільської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Віктор Шумада. – «Наші гості також подивилися на роботу інформаційно-туристичного центру, який цілодобово працює. Ознайомилися з туристичними напрацюваннями, які в нас є. У наших планах є дуже багато, зокрема відновлення підземель. Також є проект щодо облаштування оглядового майданчика на Архикатедральному соборі. У цьому році виділили кошти на проектно-кошторисну документацію. Передбачено повернення куполам первісного вигляду. Відтак у туристів буде можливість оглянути центр міста. Це ті перлини Тернополя, на які буде цікаво подивитися».

Представники делегації з Броварів оглянули також центр міста. «Їм надзвичайно сподобалась ковзанка, яка облаштована на Театральному майдані. Приємно були здивовані, що вона обійшлася місту дуже дешево, а захоплюються ковзанкою так багато тернополян», – додав Віктор Шумада.

Гості з Броварів отримали сувеніри, а також карти Тернополя, щоб знати, які місцини варто відвідати в обласному центрі.

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі вимкнені.