Мобілізація та майбутній призов на строкову військову службу у Тернопільській області

Нещодавно у приміщенні Тернопільського обласного військового комісаріату відбувся брифінг, під час якого мова йшла про четверту чергу часткової мобілізації та майбутній призов на строкову військову службу у Збройні Сили та інші військові формування України.
У заході взяли участь військовий комісар Тернопільського обласного військкомату полковник Володимир Катинський, начальник відділу комплектування та призову – заступник облвійськкома підполковник Олег Денисюк та командир міномету 128 окремої гірсько-піхотної бригади, учасник АТО, народний депутат України Олег Барна.
Тернопільський обласний військовий комісар полковник Володимир Катинський повідомив, що за більш ніж місяць проведення мобілізації область на 60% виконала планове завдання.
– Сподіваюся, що спільними зусиллями і з патріотичними почуттями ми найближчим часом виконаємо завдання по четвертій хвилі часткової мобілізації, яке нам поставлено державою. Наголошую, що захист Батьківщини – це конституційний обов’язок кожного громадянина України. Запрошую мешканців області до військових комісаріатів. У повному обсязі виконали планове завдання Кременецький та Шумський райони Тернопільської області, – зазначив полковник Володимир Катинський.
Начальник відділу комплектування та призову – заступник обласного військового комісара підполковник Олег Денисюк повідомив, що вийшов Указ Президента України «Про здійснення призову на строкову військову службу». За його словами вже у квітні-травні 2015 року відбудеться призов строковиків до лав Збройних Сил та інших військових формувань України. Офіцер також довів до громадськості зміни, які відбулися у законодавстві з приводу призову на строкову службу.
– Призов може здійснюватися як у мирний, так і воєнний час. Також кандидати у народні депутати, депутати сільських і міських рад позбулися права на відстрочку. Ходів би наголосити, що призиву підлягають особи чоловічої статі з 18 до 27 років, а відправці у війська особи, з 20 до 27 років. Усі військовослужбовці строкової служби не будуть відправлятися у зону АТО, – наголосив підполковник Олег Денисюк.
Нардеп Олег Барна звернувся до усіх громадян Тернопілля йти виконувати свій конституційний обов’язок по захисту Вітчизни, краю і своєї родини.
– Наголошую, що тільки ми одні зможемо захистити свій край. Зараз ми відстоюємо свою країну, бо якщо зараз не зупинемо агресора на Сході, він прийде до нас, – зазначив Олег Барна.

Коментарі вимкнені.