У Шляхтинцях днями відкриють місцеву пожежно-рятувальну станцію

7 липня у селі Шляхтинці Тернопільського району, яке входить до Байковецької сільської ради об’єднаної територіальної громади, відкриють місцеву пожежно-рятувальну станцію.  

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив начальник управління ДСНС у Тернопільській області, полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей.

У 2017 році це буде перша така частина на теренах області. Торік їх відкрили п’ять. До кінця цього року планують, що рятувальні частини працюватимуть у кожній об’єднаній громаді Тернопільщини. Натомість управління ДСНС в Тернопільській області не відрікається від об’єднаних громад і виїжджатиме на виклики, як завше. Місцеві пожежні створюють для пришвидшення виїздів на надзвичайні ситуації у віддалених населених пунктах.

За словами Віктора Маслея, повністю фінансувати роботу місцевої пожежно-рятувальної частини буде об’єднана територіальна громада. Управління ДСНС в Тернопільській області допомагає неновою технікою та вишколом рятувальників. Зокрема у Шляхтинці передадуть пожежний автомобіль на базі  ЗІЛа-131. Байковецька сільська рада профінансувала створення  у Шляхтинцях пожежного депо на один виїзд. Штат майбутньої команди – до шести осіб.

Віктор Маслей також нагадав, що до 1939 року на території Тернопільської області було понад 600 місцевих пожежних команд, а на службі перебували більш ніж тисяча добровольців, які консолідували сили в випадку лиха.

Коментарі вимкнені.