Молдавани у Тернополі виявилися найспритнішими

0516_MG_6668На вихідних у Тернополі завершився V Чемпіонат світу з футболу серед команд української діаспори. Перемогла у турнірі команда з Молдови, а змагалися за перехідний кубок, медалі та цінні призи також футболісти з Іспанії, Білорусі та Румунії.

Нагородження переможців, визначення кращих футболістів відбулося у останній фінальний день турніру – 21 травня на Співочому полі. Кубок та медалі вручили учасникам і переможцям міський голова Сергій Надал та представник організаторів ГО «Четверта хвиля» Ігор Бокій.

«Вітаю переможців та учасників турніру. Насправді сьогодні перемогли всі і учасники та організатори цього турніру. Перемогла Україна, яка зібрала на Тернопіллі славних синів українського народу з Іспанії, Білорусі, Румунії та Молдови, – зазначив очільник Тернополя. – Спорт – це те, що завжди єднало українців всього світу. Сьогодні ми бачимо, як футбол об’єднує українців з усього світу. Футбол робить те, що не може зробити політика: об’єднує українську націю».

Сергій Надал подякував представникам української діаспори та зазначив, що саме діаспоряни є головними посланцями України у світі.

Коментарі вимкнені.