“Ми будемо вам давати підсрачники”, – Ігор Василів звернувся до тернопільських депутатів

Шановні депутати міста Тернопіль.
В цей прекрасний і сонячний день, хотів поцікавитись. Як у Вас справи? Ніхто не викликає на допит, по знесенню парканів на забудовах? Ні? А от в нас трошки інші появилися плани на ,,майскіє‘‘.
І от тоді коли Ви почнете ,,водку жерти‘‘ на природі ,,в два горла‘‘, згадайте будь ласка, про парк-не парк, березовий гай- не гай, сквер- не сквер, і про свої голосування в ТМР.
Мені цікаво де ті прекрасні декілька депутатів які закликали до протестів? Де ті ,,блокіровщики‘‘?
Я чудово розумію, що ніхто з Вас, не наважиться навіть відреагувати на цей допис якимось смайликом, бо ремонти дворів на ваших округах можуть не відбутися і Вас більше не виберуть в міську раду, і більшості з Вас (не всі), прийдеться зайнятися своїм прямим зобов’язанням- чисткою сараїв. Але ,,нахіба‘‘ Ви нам такі потрібні? Ви ж не представляєте наших інтересів! Ви в чудовій ситуації, втюхали забудовникам землю, видали документи на будівництво, а тепер- всі ,, в білому‘‘. Скажете нам що у всьому винні попєрєднікі? А нам байдуже хто винен, беріть і вирішуйте проблеми міста, а ми будемо вам давати підсрачники щоб розворушити….
І ще одне, пояснення, що тут краще забудова чим стадіон, бо там наркомани сі збирають,наводить на думку, що всі тернополяни наркомани, а ви, як наші представники- наркомани та і ще й алкаші.
Пи,Си. Хотів ще до поклопутуна звернутися, але згадав про псевдомакдональдз..

Ігор Василів

Коментарі вимкнені.