Перша проща та екологічна Хресна Дорога схилами Улашківців

28 квітня 2018 р. б. відбулась перша цьогорічна проща до Улашківської Матері Божої в якій взяли участь отці та вірні з Чортківського, Пробіжнянського, Улашківського та Гусятинського деканатів. Усіх прочан, які прибули до цього місця об’єднувало одне бажання спільно помолитися за мир і спокій в Україні.

Однією з частин прощі була екологічна Хресна Дорога приурочена 32-й річниці з моменту аварії на ЧАЕС, ініціатором якої був референт Бюро УГКЦ з питань екології Бучацької єпархії о. Михайло Деревенчук. Хресна хода розпочалася у підніжжя мальовничого схилу, що веде до монастиря отців Василіян. Йдучи цією нелегкою дорогою прочани відчули всю велич творіння Божого та заново постановили у своєму серці, що одна з основних наших місій на цьому світі є «порати та доглядати» (Бут.2, 15) за це приніс свою жертву наш Спаситель.

По закінченні Хресної ходи настоятель обителі отець Власій Фуц, ЧСВВ у своєму зверненні підкреслив важливість екології в житті кожної людини, як вінця творчого задуму нашого небесного Отця.

Також на закінчення прощі відбулося Свята Літургія, читання молитов на оздоровлення, водосвяття та уділення повного відпусту.

Повідомив о. Михайло Деревенчук

Коментарі вимкнені.