Михайло Головко знає як зберегти економіку та захистити простих українців

У Верховній Раді України відбувся брифінг народного депутата України свободівця Михайла Головка з приводу економічної кризи в державі. За словами націоналіста, якщо депутати терміново не внесуть змін до б’юджету, це вчергове погіршить ситуацію з платіжним балансом України.

“15 лютого ми мали б розглядати оновлений б’юджет і вносити до нього зміни. Варто зауважити, що ситуація за цей час погіршилися. Адже тоді, коли ми ухвалювали б’юджет, Прем’єр-міністр заявив, що розрахунки формувався на базі курсу 17 гривень за 1 долар. Сьогодні цей курс сягає більше 26 гривень! Це говорить про те, що діра в б’юджеті, яка на той час становила близько 63-х мільярдів гривень, сьогодні зросла щонайменше до 100 мільярдів гривень, а за неофіційними даними – до 200 мільярдів! Я хотів би наголосити, що лише “Нафтогазу” уряд зобов’язувався надати дотацію більше 30 мільярдів. Нещодавно я отримав відповідь від міністра енергетики про те, що заборгованість “Нафтогазу” сягає більше 15-ти мільярдів гривень. І ця прогалина в б’юджеті обернеться катастрофою для нашої держави, якщо ми не зробимо низку рішучих кроків”, – зазначив Михайло Головко.

На думку парламентаря, передусім має бути внесено зміни до Податкового та Б’юджетного кодексів. Основні ж вимоги націоналістів полягають у впровадженні прогресивної шкали оподаткування, щоб основний податковий тягар лежав не на простих українцях, а на олігархах.

По-друге, слід запровадити податок на розкіш. Однак, на жаль, цяю пропозицію свободівців, за словами депутата, було відхилено.

По-третє, необхідно закрити прогалини в б’юджеті шляхом заборони виведення капіталів в офшори. Цей законопроєкт вже зареєстровано, але коаліція відклала цю ініціятиву, мотивуючи це тим, що її потрібно доопрацювати.

“Якщо не буде перекриті схеми відтоку капіталів з України в офшори, то не буде перспективи розвитку держави, адже скільки в дірявий мішок не насипай, все одно з нього висипатиметься. Тому ми вимагаємо ухвалити закони про заборону виведення капіталів в офшори, денонсацію угоди з Кіпром, а також наші ініціятиви про військовий збір. Лише в такому випадку ми зможемо зберегти економіку та захистити простих українців”, – наголосив насамкінець Михайло Головко.

-1 thoughts on “Михайло Головко знає як зберегти економіку та захистити простих українців

  • 09:58 | 16.02.2015 о 09:58
    Permalink

    Пане Головко. А ви відповідаєте на листи, які знаходяться у вас на електронці?

Коментарі вимкнені.