Депутатам пропонують “поринути” в фінанси тернопільських комунальних підприємств

12814747_1109591525758627_5014154143808741427_nДепутати Тернопільської міської ради зареєстрували проект рішення щодо поглибленого вивчення фінансових операцій місцевих комунальних підприємств. Про це у соцмережах повідомив депутат Михайло Сиротюк.

“З метою підвищення прозорості та об’єктивності при затвердженні фінансових планів комунальних підприємств Тернопільської міської ради та контролю їх виконання, — йдеться у проекті рішення, — керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», враховуючи висновки постійної депутатської комісії міської ради з питань бюджету та фінансів з питань бюджету та фінансів, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Доручити постійній депутатській комісії з питань бюджету та фінансів затверджувати фінансові плани комунальних підприємств Тернопільської міської ради та звіти про їх виконання перед затвердженням цих відповідних фінансових планів та звітів виконавчим комітетом.
2. У випадку розбіжності в оцінці фінансового плану та його виконання між постійною депутатською комісією та виконавчим комітетом – виносити їх затвердження на сесію Тернопільської міської ради.
3. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію міської ради з питань бюджету та фінансів”.

— Гадаю, бюджетна комісія, у тому числі залучаючи чиновників та фахівців, має шанс стати авторитетним майданчиком з планування й оцінки не лише основного міського бюджету, але й малих локальних бюджетів комунальних підприємств, котрі належать громаді міста, — зазначив Михайло Сиротюк. — Адже хто окрім міського голови сукупно представляє інтереси громади як не депутати?”.

Коментарі вимкнені.