«Кілька хоробрих хлопців»: тернополяни зняли незвичайний серіал

Ще цієї осені на екрани місцевих телеканалів та в мережі Інтернет вийде перша з восьми серій фільму “Кілька хоробрих хлопців” тернопільського військово-патріотичного клубу “Характерник”. Про це реалізатори проекту повідомили під час засідання Тернопільського прес-клубу в вівторок, 6 вересня. Участь у презентації взяв натхненник проекту – співак Сашко Положинський.

Згідно з ідеєю серіалу, вісім повнолітніх хлопців проходять загальну військову та спеціальну підготовку від існтрукторів, учасників АТО.

Як зазначив співавтор проекту Валерій Чоботар, зйомки серіалу відбувалися впродовж цього літа у місцях бойової слави передусім Тернопільської області. Зокрема, у селах Гурби, Антонівці, на горі Лисоня. У зйомках взяли участь люди, які побували на передовій російсько-української війни і реалізовують цей досвід у тилу – в рамках військових навчань. “Я не хочу готувати людей на війну, бути постачальником військових на фронт, — каже Валерій Чоботар, — Для мене важливо, щоб чоловіки навчилися бути спроможними захищати своє. Якщо українці відчуватимуть в собі силу і знання, щоб протистояти ворогу, ворог не зважиться прийти”.

Kharakternyk6

Крім того, що серіал має інформаційну складову про основні військові дисципліни, які підходять для партизанської війни, територіальної оборони, він призначений ще й мотивувати інших створювати подібні вишколи в селах, районних центрах, беручи за приклад готову модель клубу “Характерник”.

Зліва напараво: учасник проекту, співак із гурту «Тріода» Олександр Алєксеєв, натхненник Сашко Положинський, учасник проекту, поранений в Донецькому аеропорту Олександр Чуб.
Учасники проекту  (зліва направо) співак із гурту «Тріода» Олександр Алєксеєв, лідер гурту “Тартак” Сашко Положинський,  кіборг Олександр Чуб.

На назву фільму творців надихнула майже однойменна пісня гурту “Тартак” – “Кілька хороших хлопців”, яка входить до найновішого наразі альбому “Вічність”. За словами Сашка Положинського, кожен куплет у пісні розповідає про окремі обставини, загалом пісня присвячена людям, які дають можливість українцям в тилу жити спокійно і до яких зараз неналежний рівень уваги.

Режисер серіалу “Кілька хоробрих хлопців” — Віталій Дерех, оператор — Юрій Суходоляк. Тривалість серій – від 12 до 20 хвилин. Зйомкам посприяли волонтери, активісти, люди різних професійних сфер, яким важливо не стояти осторонь, коли йдеться про важливе діло для України.

Kharakternyk2 Kharakternyk4 Kharakternyk8 Kharakternyk13

Коментарі вимкнені.