На аварійній вулиці Тернополя уже перекрили дорогу

14 вересня, під час обстеження було зафіксовано аварійний стан автошляхопроводу через залізничну колію по вул. Обїзна- вул. Протасевича в м. Тернополі (в районі вул. Гайової). 

Окремі балки тут потребують термінової заміни, а інші – зношені. Також комісія виявила інші дефекти, зокрема провалля асфальтобетонного покриття на перехідних плитах, зруйновне покриття на тротуарах, тощо, що є небезпечними для учасників дорожнього руху та руху залізничного транспорту.

Як повідомив заступник міського голови з питань інфраструктури Владислав Стемковський, з метою запобігання виникнення надзвичайної ситуації та попередження нещасного випадку було прийняте рішення про припинення автомобільного руху по одній смузі руху в районі шляхопроводу та заборонено рух транспорту вагою більше 8т. через шляхопровід. Відповідні роботи були здійснені сьогодні – рух на аварійній ділянці моста перекрили а також змінили організацію дорожнього руху

  • Сьогодні було проведено виїзну нараду наради комісії щодо стану шляхопроводу через залізничну колію по вул. Обїзній. Члени комісії спільно провели візуальне обстеження проїзної частини шляхопроводу-міст  через колію по вул.Обїзна – вул.Протасевича, пішохідної ділянки шляхопроводу, колесовідбійної бетонної огорожі, плит прольотної частини, балок, та інших конструктивних елементів споруди шляхопроводу. За результатом обстеження визнано руйнування елементів шляхопроводу загрозливими для учасників дорожнього руху та руху залізничного транспорту, – зазначив Владислав Стемковський. – Вже завтра зранку експерти зі Львова проведуть обстеження, також завтра з приводу стану вказаного моста засідатиме обласна комісія з надзвичайних справ, До слова, у  2014 році було проведено обстеження технічного стану шляхопроводу, виготовлено технічний звіт та проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт шляхопроводу. У вищезазначеному проекті не передбачена заміна струнних балок прогонової частини шляхопроводу, відповідно буде проведено коригування проекту.

Враховуючи, що зазначений авто шляхопровід є складовою частиною двох міжнародних транспортних маршрутів  Е50 та Е85, через нього здійснювався великий потік великовагового міжнародного транзитного транспорту. Після обмежуючих заходів вантажний транспорт буде вимушений рухатися в об’їзд.

Коментарі вимкнені.