Тернопільські діти розмалюють біг-борди

У приміщенні театру актора та ляльки відбувся фінал обласного конкурсу дитячого малюнку «Діти Тернопільщини проти війни».

Переможців нагороджував голова обласної ради Василь Хомінець. Діти отримали грамоти та подарунки.

«Устами дитини говорить істина. Ця відома фраза особливо підсилюється, коли дивитися на оці щирі дитячі малюнки, – наголосив Василь Хомінець. – Діти ще і ще раз підказують дорослим – війни не можна допустити. Вони не розуміються у тонкощах великої політики, бо їхні душі ще не засмічені, чисті та світлі. І у малюнках  вони передали бажання жити у мирі та спокої. Дуже хочеться,  щоб наші діти малювали чисте небо, сонечко і зелені галявини, але тільки не війну. Нехай це страшне слово залишиться лише у малюнках. А політики мають зрозуміти – неможна ризикувати життям жодної дитини. І цими роботами діти висловили свій громадський протест».

Після церемонії нагородження на дітей чекав «солодкий» сюрприз – великий торт із надписом «Діти Тернопільщини проти війни». Почастуватися могли усі присутні.

Участь у конкурсі взяли учні з усієї області. Було надіслано понад 120 робіт. На виставці у театрі актора та ляльки представлено близько 70найкращих малюнків.

Як зазначив Василь Хомінець, деякі роботи його настільки вразили, що  він запропонував розмістити їх на сіті-лайтах та біл-бордах.

Коментарі вимкнені.