На Об’їзній у Тернополі горіло таксі та загинули люди (відео, фото)

Фото 20minut.ua

Читачі “Погляду” щойно повідомили, що проїжджаючи по вул.Обїзній, біля “Терко-Авто” бачили страшне ДТП. Кажуть, що виглядає так, наче згоріло таксі, оскільки збоку валяється шашечка. Машина без скла, повністю обгоріла. Люди бачили два мертвих тіла. Хоча, кажуть, загиблих може бути і більше.

На відео від читачів видно, що  трапилося зіткнення автобуса та легківки. Машина згоріла вщент. Збоку – накрите тіло, ймовірно таксиста.

Як повідомляють користувачі соцмереж, авто марки “Жигулі” таксофірми СТ, з двома пасажирами, зіткнулося з рейсовим автобусом Тернопіль-Баворів. Пасажири легківки загинули.

Фото читачів сайту 20minut.ua

Наразі “Погляду” не вдається додзвонитися до працівників ДАІ, котрі працюють на місці ДТП.

13.45 Як повідомляє телеканал TV-4, автобус їха по курсу “Тернопіль-Грабовець”. Аварія трапилась між 11 та 12 годинами. Зараз із місця трагедії забирають пошкоджене авто. Стан пасажирів автобусу поки невідомий.

14.00 Як повідомили “Погляду” у ДАІ, за попередніми даними відомо, що в 11.30 відбулося зіткнення автобуса ПАЗ та автомобіля ВАЗ 2107. В результаті – дві людини загинули. Одна людина звернулася за медичною допомогою. На місці працює слідчо-оперативна група, яка й з’ясовує усі деталі дорожньо-транспортної пригоди. Ні рейс автобуса, ні кількість його пасажирів наразі не повідомляють.

14.09 На сайті 20minut, читач обурюється, що працівник ДАІ не допомогали розблокувати з транспортного засобу водія. “Вражає, в той час, коли випадкові свідки аварії намагалися розрізати підручними засобами дверку водія, щоб надати йому першу допомогу, працівник ДАІ стояв осторонь і байдуже спостерігав за діями добровольців. Складається враження, що його не вчили як діяти в екстремальних умовах, коли потерпілий потребує екстренної допомоги. Спасибі не байдужим людям”, – пише читач сайту.

14.30 В коментарях до статті на сайті 20 хвилин, читач написав:
Був савідком цієї жахливої трагедії, викликав аварійно -рятувальний загін. Самого удару не бачив, бо з”їжджав з горба… водії які були поруч, спрацювали злагоджено та оперативно. Щоб уникнути вибуху ( таксі було на газу ) одні гасили моторний відсік порошковим вогнегасником, інші, пробували відкрити багажник, в якому знаходився балон з газом, треті, відривали клеми акуммулятора… Нажаль, я побачив , що пасажир вже не подава признаків життя, шофер ще був живий на момент приїзду швидкої. В автобусі обійшлося без жертв, люди стояли на обочині, лише одна жінка залишилася в автобусі і зкакривала салфеткою рану на голові. На скільки мені відомо, водій таксі також помер.

Постійно оновлюється

Коментарі вимкнені.