На Тернопільщині будівельник “залетів” по великому

На Тернопільщині директор будівельної фірми, намагаючись отримати обігові кошти для здійснення господарської діяльності, приховав від пайовиків дані про відсутність у нього відповідних ліцензій, дозволу на проведення будівельних робіт зі зведення багатоквартирного житлового будинку, проектно-кошторисної документації та матеріально-технічної бази.
З метою заволодіння чужими коштами без наміру їх повернення, директор підприємства виманив гроші у людей, які нібито вклав у будівництво, а насправді – використав їх на інші цілі.
Загалом, своїми шахрайськими діями керівник будівельної фірми спричинив трьом пайовикам матеріальну шкоду на загальну суму майже 300 тисяч гривень.
Вироком Бережанського районного суду місцевого забудовника засуджено до 7 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна та позбавлено права займати посади, пов’язані з виконанням розпорядчо-владних функцій та обслуговуванням товарно-матеріальних цінностей строком на 3 роки.

Рішенням суду засудженого також зобов’язано відшкодувати спричинену пайовикам матеріальну шкоду у сумі майже 300 тисяч гривень, – повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Коментарі вимкнені.