На Тернопільщині “любовний трикутник” – він, вона та гроші

Із заявою про крадіжку до співробітників  Кременецького райвідділу міліції звернувся 46-річний житель села Борщівка.   Чоловік повідомив, що з його кредитної картки зникли гроші.

Як розповів потерпілий, банківську картку він зберігав вдома і жодного разу не знімав з неї кошти. Коли ж йому надійшло повідомлення з банку про зняття з рахунку 8 тисяч гривень, вельми здивувався. За допомогою звернувся до правоохоронців.

Вже за декілька годин оперативникам вдалося встановити обставини загадково зникнення грошей з електронного гаманця. Як  з’ясувалося, гроші з рахунку чоловіка зняла його 41-річна подруга.

Жінка часто бувала в гостях у чоловіка, який також був її співробітником.  Під час одного з візитів підозрювана підгледіла пін-код до кредитки і вирішила скористатися цим. Коли чоловіка не було вдома, поцупила  картку та зняла з рахунку чималу суму – майже 8 тисяч гривень.

Щоб не викликати підозри, картку зловмисниця непомітно повернула власнику, а готівку швидко витратила на власні потреби. Однак уникнути покарання не вдалося. За сприяння працівників банку правоохоронці оперативно встановили, з якого банкомату було знято гроші, а відеокамера зафіксувала зловмисницю. Тож тепер жінці доведеться відповісти за скоєний протиправний вчинок.

Підозрюваній інкримінують злочин, передбачений статтею 185 ККУ(крадіжка).

Коментарі вимкнені.