Тернопільщина не вкладається у ліміти газу

Як доповів начальник відділу енергетики та енергозбереження управління розвитку транспортної інфраструктури, паливно-енергетичного комплексу та зв’язку департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської облдержадміністрації Микола Михальський:

«На даний час в бюджетній сфері області переведено на альтернативні види палива 30  котелень ( в закладах освіти – 20, охорони здоров’я – 4, культури і соціального захисту по 3). Проводяться роботи з переводу на альтернативні види палива по 17 котельнях бюджетної сфери (будівництво котелень, монтаж котельного обладнання). Крім того, бюджетними  установами та організаціями області проведено ряд заходів з часткової санації будівель і споруд. Зокрема, у 680 закладах освіти, у 17 відділеннях та у 67  закладах первинної сільської мережі закладів охорони здоров’я, у 62 закладах  культури, у 15 закладах соціального захисту населення замінено  на енергозберігаючі 3120 віконних та 128 дверних блоків. Реалізація даного заходу дозволить скоротити споживання природного газу орієнтовно ще на 8%».

В результаті проведеної роботи за вересень споживання природного газу установами та організаціями  бюджетної сфери області скорочено на 19,1%, за жовтень – на 54, 2%, за 23 дні листопада – на 15,3 %.

Коментарі вимкнені.