На Тернопільщині може бути 17 блокпостів

З 24 січня на дорогах Тернопільської області – режим посиленого патрулювання. Також визначено місця розташування 17 блокпостів. Їх розгортатимуть у разі переміщення підозрілих осіб і виникнення загрозливих для мешканців області ситуацій.

Про це повідомив заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леонід Бицюра в ефірі телеканалу «ТТБ».

«Зараз ми працюємо над організаційними питаннями щодо розміщення блокпостів у Тернополі та області, – наголосив Леонід Олексійович. – Наше основне завдання – відпрацювати алгоритм, щоб при потребі розгорнути блокпости якомога швидше. За кожну ланку роботи мають відповідати конкретні  люди, забезпечені транспортом, пальним, матеріалами, які необхідні для спорудження блокпостів».

За словами Леоніда Бицюри, у зв’язку із загостренням ситуації на сході країни та загрозою терористичних актів, розроблено схеми патрулювання у населених пунктах Тернопільщини,  скоординовано рух  правоохоронців і представників громадських організацій.

Також залучено значну кількість представників «Автомайдану», «Самооборони», інших організацій, які мають  досвід патрулювання на дорогах міста та області минулого року.

Коментарі вимкнені.