На Тернопільщині побудували будинок за державною програмою

Влітку 2015 року в місті Борщів введено в експлуатацію багатоквартирний житловий будинок з вбудованими автостоянками в цокольному поверсі по вул. С. Петлюри, 30. Частина квартир – для молодих сімей, мешканців районного центру.

В новозбудовані трикімнатні квартири переселяться молоді сім’ї, які отримали пільгові довготермінові кредити на будівництво житла в Тернопільському регіональному управлінні Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

Із жовтня місяця поточного року молоді сім’ї стали повноправними власниками житла – отримано свідоцтва на право власності на збудовані квартири.

Тернопільське регіональне управління Фонду вітає новоселів та щиро бажає молодим сім’ям здоров’я великого, благополуччя, побільше радості і сміху, нехай добре завжди їм живеться на новому місці.

Тернопільське регіональне управління Фонду додатково інформує, що молоді сім’ї регіону, які потребують покращення житлових умов, можуть скористатися діючими державними кредитними програмами на будівництво (реконструкцію) чи придбання житла.

Коментарі вимкнені.