На Тернопільщині порахують оленів

На Тернопільщині порахують оленів. Як повідомив головний спеціаліст – головний мисливствознавець відділу лісового та мисливського господарства Тернопільського ОУЛМГ Андрій Барабаш, у всіх мисливських угіддях Тернопільської області тривають обліки мисливської фауни.

Облік диких тварин розпочався у другій декаді січня і триватиме до середини лютого. Спеціалісти відділу лісового та мисливського господарства уже виїжджали у Борщівський, Бучацький, Гусятинський, Збаразький, Зборівський, Козівський і Кременецький райони задля проведення паралельного підрахунку мисливської фауни.

Така скрупульозність – не дивина, адже точність підрахунку лісової фауни прямо пропорційна визначенню лімітів на її добування на наступний мисливський сезон. У свою чергу неточні обліки можуть призвести до зменшення чисельності мисливських тварин.

Крім того, у період настання холодів триває підгодівля диких тварин. Єгерська служба лісових державних підприємств постачає кормами годівниці, аби лісові мешканці комфортно почувалися у несприятливий період.

Коментарі вимкнені.