За що можна похвалити тернопільських правоохоронців

Прес-конференція за участю керівників обласної міліції відбулася в УМВС України в Тернопільській області. Темами зустрічі з журналістами стали підсумки роботи міліції краю за 9 місяців.

– На Тернопільщині найнижчий рівень злочинності в Україні, – зазначив під час прес-конференції начальник обласного управління внутрішніх справ Василь Облещук.

За його словами, сьогодні безпечніше стало ходити містом та населеними пунктами області у вечірній час. В десятці кращих Тернопільщина і завдячуючи роботі кримінальної міліції. Активно працювали підрозділи по боротьбі з незаконним обігом наркотиків.

Відзвітував перед присутніми про зроблене за дев’ять місяців і перший заступник начальника УМВС України в Тернопільській області Олександр Богомол. Він запевнив, що усі вбивства, зафіксовані в цьому році, розкриті стовідсотково.

– Продовжується відпрацювання злочинів, скоєних у 2013 році. Закрила прокуратура і кримінальну справу щодо звинувачення правоохоронцівБорщівщини у зґвалтуванні неповнолітньої, – зазначив Олександр Богомол.

Правоохоронці запевняють, що вони готові реагувати на будь-яке повідомлення зі сторони громадськості.

Йшлося на прес-конференції і про готовність тернопільської міліції до позачергових виборів до Верховної Ради України. Як відмітив заступник начальника УМВС-начальник міліції громадської безпеки  Руслан Балик, на Тернопільщині цілодобово працює гаряча телефонна лінія «Вибори-2014». Щодо усіх фактів порушення виборчого законодавства жителі області мають змогу повідомити за номером  (0352) 25-19-73. До кінця місяця силовикипрацюватимуть у посиленому режимі.

Коментарі вимкнені.