На Тернопільщині пройшов військово-патріотичний фестиваль “Січ”

6 червня  2015 року, з  благословення архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора, голова єпархіального відділу духовно-патріотичного виховання у Збройних Силах та інших військових формуваннях України прот. В`ячеслав Кізілов   з  волонтерами  Стойко Сергієм та Світланою,  прибули на запрошення громади в Нирків, урочище “Червоне” Заліщицького району. 

Понад 300 учасників військово-патріотичного фізкультурно-оздоровчого фестивалю школярів “Січ 2015” зібралося тут. Приємно бачити дітей не за телевізором чи комп`ютером, а на природі і з великим бажанням перемогти.
З метою військово-патріотичного виховання учнівської молоді також прибули представники Українського Реєстрового Козацтва. В цей день прийняли до великої козацької громади всіх бажаючих.
Капелан  подякував за підтримку голові районної адміністрації  Борису Івановичу Шипітко та зав.відділу з питань освіти Надії Михайлівні Підгребя.
Свято розпочалось з  молитви та підняття прапора України, а далі відбулася посвята в козаки, козачата та берегині Українського Реєстрового Козацтва (представниками з Івано-Франківська: начальником  штабу Кириловим П.І. та  заступником отамана Карманом В.П.).
Капелан прот.В*ячеслав Кізілов  подарував  діткам, підліткам та дорослим козакам і берегиням пам`ятки-присяги, молитовники, були також подарунки переможцям змагань.
Свято відбулося, і всі з великим бажанням говорили вже про наступний майбутній захід.

Коментарі вимкнені.