На Тернопільщині ревнивий поліцейський покусав суперника

Так як претендент на руку його дами серця був більший і сильніший, правоохоронцю не залишалося нічого окрім, як пустити в хід зуби.

Конфлікт між бізнесменом і поліцейським, жителями Тернопільської області, розгорівся вже давно. Причиною неоголошеної війни стала місцева красуня, яка раніше жила з підприємцем, а потім кинула його заради бравого співробітника поліції. З тих пір чоловіки в боротьбі за прекрасну леді не втомлюються вставляти один одному палиці в колеса. Про це пише КП в Україні.

Працівники поліції встановили, що 44-річний мешканець села Вишнівець приїхав до Збаража у справах та залишив авто на парковці поблизу власного кафе. Коли ж чоловік повернувся, то побачив, що перед його транспортним засобом припаркувалася іномарка, повністю заблокувавши виїзд зі стоянки. Чоловік зпересердя вдарив ногою по бамперу авто. Саме тоді до автомобіля повернувся його власник, 43-річний житель міста Ланівців, інспектор дозвільної системи Ланівецького відділення поліції. Між чоловіками виник словесний конфлікт, під час якого мешканець Вишнівця поводив себе агрессивно, та погрожуючи, декілька разів вдарив в обличчя свого оппонента. Як результат, той з забоєм носа та обличчя звернувся за допомогою до медиків.

Лікарі наддали допомогу й іншому учаснику конфлікту. Потерпілий, захищаючись від побоїв, прокусив йому фалангу пальця.

Відомості про подію внесено до ЄРДР згідно статті 125 ККУ – нанесення легких тілесних ушкоджень.

Коментарі вимкнені.