“Любов до алкоголю” закінчилася для тернополян лікарнею

Небезпечний сурагат ледь не позбавив життя шістьох людей. Повідомлення надійшло на лінію 102 Тернопільського відділу поліції від чергового лікаря обласної лікарні. Медик поінформував що до медзакладу з підозрою на отруєння доправлено шестеро потерпілих. Результати обстеження підтвердили – усі пацієнти отруїлися алкоголем, ймовірно метиловим спиртом.

Правоохоронці внесли відомості про подію до ЄРДР згідно частини 3 статті 204 ККУ – незаконне виготовлення товарів з недоброякісної сировини (матеріалів), що становлять загрозу для життя і здоров’я людей, а так само незаконний збут таких товарів, що призвело до отруєння людей чи інших тяжких наслідків.

Проведеними слідчо-оперативними заходами поліцейські Тернопільського відділу поліції встановили підозрюваних, які збули потерпілим небезпечний сурогат.

Ними виявилося подружжя тернополян. Чоловік та дружина у такий незаконний спосіб заробляли на прожиття. У власному помешканні ділки виготовляли небезпечну спиртову суміш та продавали усім охочим по 30 гривень за пляшку.

Відповідно до рішення суду слідчі ГУНП в області спільно з працівниками прокуратури провели санкціонований обшук в оселі підозрюваних. Правоохоронці виявили та вилучили спирт, майже 10 літрів готової спиртососуміші, порожню тару з-під горілчаної продукції, пробки, ємності для змішування спритосуміші, та інше приладдя.

Усе вилучене поліцейські направили на експертизу.

Підозрювані у скоєному зізналися. Правоохоронці встановлюють канали надходження спиртової продукції до ділків . Триває розслідування.

Коментарі вимкнені.