На Тернопільщині роблять добру справу

Термін експлуатації водопровідних мереж західно-центральної частини селища цукровиків м. Бучач перевищив півстолітній рубіж. Звичайно, ці мережі через такий тривалий термін експлуатації прийшли до аварійного стану. Зараз там триває реконструкція

Проект передбачає реконструкцію існуючого водопроводу діаметром 110 мм. з будівництвом оглядових колодязів. До запроектованих оглядових колодязів в майбутньому передбачено підключення водопровідних систем від житлових та громадських об’єктів.

Основними заходами проекту є повна заміна старих аварійних водопровідних труб і арматури на нові сучасні поліетиленові труби і відповідну арматуру. Це дасть змогу уникнути постійних аварій на водопроводах через їх фізичне зношення, і стабілізує водопостачання споживачам.

Роботи І черги розпочаті ще в 2004-2007 рр., але через брак коштів призупинені. Для завершення будівництва І черг, а це вулиці Залізнична, П.Тичини, Миру, Яворницького необхідно кошти в розмірі орієнтовно 2 млн. грн. Ці кошти планується залучити як із державного бюджету, так і із бюджету Бучацької міської ради. Кошти в розмірі 10% як співфінансування в бюджеті Бучацької міської ради передбачені.

Відповідно до вищезгаданого, 3 листопада 2015 року облдержадміністрацією проведено тендер на виконання робіт по реконструкції водопровідних мереж західно-центральної частини селища цукровиків м. Бучач. Даний тендер виграло ДП «Тернопільське управління механізації», яке буде виконувати роботи по даному об’єкті.

Коментарі вимкнені.