Тернопільські ДАІвці грошей не братимуть!

Новопризначений начальник нової поліції в нашій області Олександр Богомол заявляє, що нові працівники державтоінспекції мають чітку установку не брати грошей. Він просить громадськість міста повідомляти йому будь-яку інформацію щодо порушення підлеглими цього принципу. 

– Прохання до громадян, до громадських організацій надавати інформацію про те, що це за працівники, як вони працюють на вулицях, це стосується в першу чергу працівників державтоінспекції. Велику кількість з них ми перебрали, працювали за інформацією інспекціі по роботі з особовим складом, внутрішньої безпеки. Ті працівнки що залишилися – мають чітку установку грошей не брати, – каже Олександр Богомол, начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

Якщо буде якась інформація – повідомляти можна очільнику поліції області навіть у соцмережі Фейсбук.

Олександр Богомол розповів, що рекомендував керівиків, яким довіряє. А вже вони нестимуть відповідальність за працівників, яких наберуть.

– Я в першу чергу зацікавлений, щоби присікти будь які корупційні моменти, елементи в поліції. Буде жорстке реагування: оступиться працівник – відповідатиме керівник. Буде кримінал – керівник піде з роботи. Всі поліцейські – це наші друзі, родичі, сусіди, чужих тут нема, заїжджих немає – вони будуть відповідати за виконання своїх функцій наведення та підтримки порядку в області.

Люба Вовк

Коментарі вимкнені.