На Тернопільщині у дитячих садочках займаються поборами, – «Правий Сектор»

Голова ТОО “Правий Сектор” Василь Лабайчук звернувся до голови Тернопільської обласної ради Хомінця В.П. та до голови Тернопільської ОДА Сиротюка О.М з проханням провести  розширену нараду з приводу ситуації, яка склалась навколо ДНЗ в області.

Як повідомляє Василь Лабайчук, до осередків Правого Сектора Тернопільської обл. надходять звернення жителів стосовно ситуації, яка склалась із прийняттям дітей та навчанням у дошкільних закладах.
При оформленні дитини до ДНЗ однією з основних вимог є сплата внеску, який сягає суми в розмірі 500-1700 грн. Виявлено, що у деяких ДНЗ відсутній прозорий механізм формування дитячих груп, що в свою чергу сприяє корупційним діям працівників освіти та працівників органів місцевого самоврядування. Обов’язкові спонсорські допомоги та інші «побори», вчинені керівниками ДНЗ стосовно батьків дітей, також залишають відкритими ряд питань, щодо правомірності цих дій.
Враховуючи це ТОО «Правий Сектор» пропонує провести розширену нараду з приводу ситуації, яка склалась навколо ДНЗ в області. До обговорення та участі запросити: освітян; керівників області, міст; працівників прокуратури; зацікавлених представників громадських організацій та ЗМІ; ініціативних груп батьків та представників створених батьківських комітетів ДНЗ; депутатів рад різних рівнів та інших та створити робочу групу для детального вивчення даної проблеми, пошуку шляхів її вирішення. Про результати роботи якої прозвітувати перед широким колом громадськості області. Відповідь просимо надіслати нам на протязі 10 днів.

Коментарі вимкнені.