Не дитячі розборки навколо парку «Топільче»

До редакції «Погляду» звернувся депутат Тернопільської міської ради Костянтин Баранов.  Свого часу ми вже писали про ту проблему, яку  запропонував розглянути пан Баранов (https://poglyad.te.ua/novyny/pravda-i-brehnya-pro-platnyj-stavochok-u-parku-topilche/).  Однак цього разу депутат стривожений не на жарт.

–          В кінці червня – на початку липня мені повідомили, що у парку «Топільче»  з тернополян беруть гроші за те, що вони ловлять там рибу. Я піднімав питання  з допомогою ЗМІ, ініціював перевірку прокуратури.  Через зайнятість я не міг займатися цими питаннями. Та у  неділю ввечері до мене зетелефонував підприємець, який займається цим, і сказав, що йому не подобається те, що я влажу  в його діяльність, що  з моєї ініціативи почали писати засоби масової організації.

Я сказав, що  я  як депутат маю дивитись за законністю. Він мені відповів що живе «по-понятіям». І якщо надалі його  турбуватиме прокуратура, то він буде розбиратись «по-своєму». Якщо такі дзвінки є до депутатів, то що роблять з простими громадянами?  Якщо ми цього не будемо присікати, то що буде? В  країну можуть повернутись дев’яності роки…

Я направив дупутьські звернення до прокуратури, в СБУ, органи продовжуватимуть перевірку.  У четвер  мені знову телефонували, але уже з іншого номера. Спочатку жінка, яка казала ,щоб я не турбував її чоловіка.  З того самого номера подзвонив чоловік, який представився другом Ридза (але я по голосу зрозумів, що це він сам), і зному мені погрожували. – розповідає Костянтин Баранов. При цьому пред’явив номер телефону, із якого телефонували.

Ми зв’язалися з Володимиром Ридзом, підприємцем, який організував бізнес у «Топільче», і за словами депутата, погрожував розправою.

–          Я ніколи не бачив людини, про яку ви говорите. І  якраз саме він телефонував  до мене, щоб виявити своє невдоволення до  мого бізнесу.  Я підприємець, номер мого телефону знайти не важко, як, мабуть, номер будь-якої людини. За його клопотання мене викликали вже і до міліції,  і з прокуратурою, і з СБУ, і з землевласниками парку… Наразі я не можу зрозуміти, чого Костянтин Баранов прагне добитися, адже договір я розірвав ще у вересні, відразу після того, як він почав писати свої звернення.  Служби, які звертаються до мене через його звернення, пояснюють, що не можуть проігнорувати запити депутата.  Моє власне міркування таке, що Баранов прагне захопити цей бізнес собі, цілком ймовірно, що оформить його не на себе, а на когось із родичів чи друзів. Так чи інакше – він існуватиме у «Топільче». Я ж через такий оборот вже не хочу мати справи із парком. Єдине, чого хочеться, щоб це все швидше закінчилось, – пояснив чоловік.

-1 thoughts on “Не дитячі розборки навколо парку «Топільче»

 • 10:29 | 15.10.2011 о 10:29
  Permalink

  Регіонали що данєцкі, що місцеві вбивають малий бізнес і середній клас! Тепер будемо мати знову болото в парку замість облаштованого ставка, на якому можна було гарно відпочити.

 • 11:46 | 16.10.2011 о 11:46
  Permalink

  Знову журналісти трохи перекрутили. При повторних дзвінках погроз уже не було. Це вже був голос розгубленої людини яка забула усі свої “понятія”. Дякувати Богу зараз не 90-ті. Правоохоронні органи чітко працюють щоб не допустити “безпредєлу” таких “телефонних терористів”. На своєму прикладі я хотів показати що не варто боятись і емоційно сприймати таких людей. В правовій країні(а я переконаний що Україна такою є і завжди такою буде) недопустимі такі речі які мали місце в минулому столітті.
  А заангажованість Святослава стала очевидна коли він відмовився написати про те, що підприємець який бере плату за рибалку у міському парку не має ні договорів оренди, ні легітимного акту про зарибнення, ні дозволу на здійснення такої підприємницької діяльності.
  P.S. Бізнес пана Ридза мене не цікавить. Але незаконна діяльність є недопустимою. Я буду пропонувати міському голові та раді закласти в бюджет на наступний рік кошти на благоустрій парку “Топільче” щоб жителі нашого міста могли в хороших умовах, а головне безкоштовно там відпочивати.

  • 16:50 | 16.10.2011 о 16:50
   Permalink

   Констянтин Володимирович! Я звичайно розумію багато моментів але один з представників фракції Регіонів, а саме Муц Влодимир віддав свй голос на комісі за це питання лише тому, що там дозволять рибалити йому безкоштовно! Так що….в мене без слів!

   • 10:26 | 17.10.2011 о 10:26
    Permalink

    Дійсно так і було

  • 10:22 | 17.10.2011 о 10:22
   Permalink

   Я дійсно заангажований, але виключно правдою та любов’ю до свого міста.
   Піарити аматора-політика, який ще нічого для міста не зробив, а вирішив щемити підприємців не збираюсь.

   Пробуйте довести що вам погрожували, тоді будемо розвивати тему.

  • 10:24 | 17.10.2011 о 10:24
   Permalink

   Адміністрація сайту сама вирішує як їй працювати.

 • 14:34 | 17.10.2011 о 14:34
  Permalink

  в наш то час високих технологій, відслідкувати звідки з якого номеру і якою тривалістю була розмова хвилинна справа,
  людина яка погрожувалаб комусь не представляласяб офіційно
  оприлюдніть роздруківку від оператора звязку
  а рибку безкоштовно можно половити в сусідніх озерцях, але ж як то так вони засрані травою намулом і сміттям

  а це не більше ніж рейдерське захоплення вже готового бізнесуякий може приносити невеликий але пасивний дохід

Коментарі вимкнені.