На Тернопільщині відкрили підрозділ пожежної охорони

Для Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області одним із пріоритетних завдань є забезпечення протипожежного захисту віддалених населених пунктів та створення з цією метою місцевих протипожежних формувань, адже питання гасіння пожеж у сільській місцевості досить гостро стоїть, як в області так і у державі загалом.

Саме тому, 3-го червня, на Тернопільщині, в селі Бурдяківці Борщівського району відкрито підрозділ місцевої пожежної охорони, другий в області за поточний квартал. Цього дня з нагоди відкриття частини сюди завітали перші особи області та району, представники органів місцевої виконавчої влади та сільської громади, а також делегація обласного Управління ДСНС.

На адресу вогнеборців линуло чимало теплих слів. Зокрема, голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна, побажав пожежним миру, здоров’я, Божого благословення та наснаги в почесній справі порятунку людських життів та матеріальних цінностей. Він також підкреслив, що створення на Тернопільщині команд місцевої пожежної охорони є важливими внеском для забезпечення безпечного життя та побуту мешканців області.

Про важливість створення в районі даного підрозділу говорив і начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей. Вітаючи працівників новоствореного пожежного підрозділу з початком нелегкої та вкрай важливої й потрібної громаді роботи він зауважив, що на плечі сільських вогнеборців лягає відповідальність за безпеку семи населених пунктів району – сіл Бурдяківці, Дубівка, Збриж, Гуштин, Лосяч, Цигани та селища Скала-Подільська, де загалом проживає 8697 мешканців та наголосив, що створення пожежної команди значно полегшить роботу Борщівських рятувальників, оскільки їм доводиться долати великі відстані, що відбирає дорогоцінний час для ліквідації надзвичайної ситуації. «Ми не зупинятимемося на досягнутому, а будемо продовжувати роботу, спрямовану на те, щоб навіть у найвіддаленіших, селах області діяли підрозділи місцевої пожежної охорони» – відзначив очільник пожежно-рятувальної служби області.

 

Після офіційного відкриття за християнським звичаєм, було проведено обряд освячення приміщення, пожежної техніки та самих рятувальників, аби тут завжди панував мир і злагода, а пожежі на інші негаразди оминали стороною.

 

Коментарі вимкнені.