Олег Барна: «Голосування по справі Клюєва – це своєрідний тест на державність нашого парламенту»

Голосування депутатів ВРУ щодо зняття депутатської недоторканості з колишнього регіонала Сергія Клюєва фактично є тестом на державність нашого парламенту, тобто чи дійсно він є народний та прийшов виконувати свої державницькі функції, щоб служити народу. Таку думку висловив народний депутат України, член фракції «Блок Перта Порошенка» Олег Барна в ефірі каналу «Еспресо-ТВ» у вівторок.
«Бажання Клюєва перекласти це у політичну площину є безпідставним, тому що він був гвинтик бандитського режиму Януковича і це питання не політичним замовленням пахне, а виключно кримінальним» – додав він.
На думку депутата потрібно створити всі умови в правоохоронній системі, зокрема прокуратурі, аби дати можливість належним чином провести всі слідчі дії та зібрати всі необхідні докази.
«Таким чином, парламент несе відповідальність перед Майданом та народом України, тому депутати мають підтвердити свою готовність до змін, до того, що кожен, не залежно від того, при якому режимі він працював, буде рано чи пізно притягнутий до відповідальності» – зауважив Олег Барна.
«Для прокуратури справа стосовно Клюєва стане тестом на її професійність, відповідно, для нашої судової системи – на справедливість. Тобто парламент має дати всі умови, для створення доказової бази, яка має забезпечити покарання злочинця, який незалежно від посади, чину чи товщини гаманця має сидіти в тюрмі» – зазначив народний депутат.

-1 thoughts on “Олег Барна: «Голосування по справі Клюєва – це своєрідний тест на державність нашого парламенту»

  • 13:07 | 5.06.2015 о 13:07
    Permalink

    Дуже шкода, шо шеф Олега Барни, який і привів його до ВР не поділяє такої думки. На своїй сторінці у фейсбуку Заставний написав, шо подання прокуратури проти Клюєва – в кращих традиціях часів яника.

  • 13:16 | 5.06.2015 о 13:16
    Permalink

    Та, трохи дивно. Сиділи собі дружньо лялякали на тв https://www.youtube.com/watch?v=mm9lvm8OE3o а тут такі різні позиції. Певно Олег разом зі Степаном вирішили нарешті не підігрувати Заставниому

Коментарі вимкнені.