На Тернопільщині забрехався депутат

На Тернопільщині забрехався депутат Монастирської міськради. Адже 27 грудня о 22:20 в Бучацьке відділення поліції надійшов виклик від депутата Монастириської міської ради. Чоловік заявив, що його побив бучацький правоохоронець.

Керівник обласного управління Національної поліції Олександр Богомол призначив службове розслідування.

Відповідно до його результатів стало відомо, що старший сержант поліції перебував у додатковій відпустці, як учасник бойових дій. У день інциденту він в закладі громадського харчування святкував власний день народження з друзями.

Близько 22.00 у кафе зайшов депутат. За словами очевидців, він перебував в стані сильного алкогольного сп’яніння та мав неохайний зовнішній вигляд. Замовивши у барі слабоалкогольний напій, почав ходити по закладу.

Підійшовши до столика, за яким сидів правоохоронець з друзями, народний обранець наголосив, що є депутатом Монастириської міськради і люструватиме усіх правоохоронців. На це старший сержант відповів, що у разі проходження переатестації, планує і далі служити в органах внутрішніх справ.

На ці слова депутат відреагував агресивно, розгорівся словесний конфлікт. Після кількахвилинної перепалки непроханий гість вийшов на вулицю, викликав поліцію та швидку допомогу, заявивши, що його побили.

Проте правоохоронець, гості, власник кафе та інші відвідувачі стверджують, що депутат прийшов до закладу уже зі слідами тілесних ушкоджень на обличчі та у брудному верхньому одязі. Словесна перепалка до бійки не доходила.

Окрім цього, заявник відмовився проходити медогляд на ступінь алкогольного сп’яніння і самовільно покинув лікувальний заклад та не прийшов на медобстеження для підтвердження діагнозу.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження відповідно до статті 125 частина 1 ККУ – Умисне легке тілесне ушкодження.

Питання про відповідальність старшого сержанта вирішуватимуть після завершення перевірки органами прокуратури.

На Тернопільщині забрехався депутат

Коментарі вимкнені.