На Тернопільщині здаються в оренду склади цивільної оборони

Серед потенційних об’єктів оренди в області, пропонованих Регіональним відділенням Фонду державного майна України, є і величезні за площею склади.
Це, зокрема, склад цивільної оборони у селі Трибухівці Бучацького району площею 1270, 2 кв.м. Два інші розташовані у Скалаті Підволочиського району. Їх площа – 944, 4 та 1282,3 кв. м. Балансоутримувачем цих об’єктів є Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації.
Серед переваг оренди державної нерухомості – прозорі, чітко прописані у договорах, умови, що убезпечують від неприємних сюрпризів, нижча орендна плата, порівняно із винайманням приватизованих об’єктів тощо. До того ж, чимала частина орендної плати за державне нерухоме майно перераховується до державної скарбниці, а це – і зарплати бюджетникам, і соціальні виплати, і благоустрій населених пунктів.
Детальніше про умови оренди вказаних складів можна дізнатися у регіональному відділенні Фонду держмайна України за тел. (0352) 52-36-38.

Прес-служба Регіонального відділення ФДМУ по Тернопільській області

Коментарі вимкнені.