На Тернопільщині нове відкриття

PM819image006Уже тринадцята поліцейська станція запрацювала на Тернопільщині. Відкрили її у Великих Дедеркалах Шумського району.

Заступник начальника Головного управління поліції Руслан Балик зазначив, що проект, започаткований на Тернопільщині, вже знайшов підтримку в інших регіонах і його ефективність оцінила Голова Нацполіції Хатія Деканоідзе.

Поліцейському, котрий нестиме службу на станції, а це допоки лише один працівник, проте досвідчений з майже двадцятирічним стажем, котрий добре знає цю місцевість, адже працював дільничним інспектором, присутні на урочистому відкритті бажали професійно виконувати свою роботу, а питання, які виникатимуть з матеріальним забезпеченням та пально-мастильними матеріалами голова Великодедеркалівської сільради Іван Данилюк пообіцяв вирішувати.

До слова, створення поліцейської дільниці, котра обслуговуватиме Великі Дедеркали та навколишні села, а це майже десять тисяч населення – ініціатива саме сільського голови Івана Данилюка. Про це зазначив керівник Шумської райдержадміністрації Юрій Головатюк, запевнивши, що з таким керманичем села місцева поліцейська станція завжди і всім буде забезпечена.

Коментарі вимкнені.