Подробиці вбивства відомої тернополянки і її чоловіка у В’єтнамі

Нещодавно в в’єтнамському місті у власному помешканні знайшли тіла з ножовими пораненнями тернополянки, відомої в світі стилістки 35-літньої Зоряни Жукової та її 43-річного чоловіка Едуарда Пащенка.
Пройшов майже місяць з дня їх смерті, але, за словами Вікторії, дочки Едуарда Пащенко, тіла рідних ще не перевезені в Україну.

– Їх повинні передати на тижні. Чекаємо, документи підготовлені. Є і підозрювані у вбивстві, але поліція В’єтнаму нічого не говорить. Вони одне пишуть в місцевій пресі, мовляв, з дому нічого не забрали. А насправді з будинку винесли все – золото, гроші, навіть кухонні предмети … Я особисто бачила фото будинку, ці тварюки, які вбили Зоряну і тата, перевертали все. Наволочки знімали, з шифоньєрів все вивернули, навіть двері шаф ламали, – розповіла “КП” в Україні “Вікторія.

Нячанг – тихий місто. Дівчина згадує, як її батько завжди казав, що у них навіть вхідні двері завжди залишалася відкритою. Її замикали тільки на ніч.

– Вони ніколи нічого не боялися, і тут таке сталося. Гроші на переправлення тіл ми самі збирали. Спочатку хотіли за одну людину 6280 доларів, потім нам знайшли іншу ритуальну компанію, і вони вже виставили суму в 4020 доларів. Потім перша ритуальна компанія почала конкурувати і поставила суму – 3800 доларів за одну людину, але до того ж з нас ще вимагали по 120 доларів в день за те, що тіло знаходиться в морзі. Ми підняли скандал. Тривало розслідування, тіла нам не віддавали, так чому ми повинні за морг такі гроші платити? У підсумку нам виставили остаточну суму в 3800 доларів за переправлення тіл, документи та інше. Наше ж уряд нічим нам не допомогло, – поскаржилася Вікторія.

Едуард Пащенко родом з Горлівки. Його рідня згодом перебралася в Одеську область, тому там його і планують поховати. Тіло Зоряни Жукової, швидше за все, доставлять в рідну Тернопільську область.

ОФІЦІЙНО

– Розслідування у справі триває, все інше таємниця слідства. Контакт з родичами підтримується. Все робиться так, як вирішили рідні загиблих, – розповів “КП” в Україні “Денис Михайлюк, консул України у В’єтнамі.

24183406

-1 thoughts on “Подробиці вбивства відомої тернополянки і її чоловіка у В’єтнамі

  • 17:53 | 5.07.2016 о 17:53
    Permalink

    Звичайно смерть це горе, а вбивство тим більше. Але в чому відомість цих людей? Здається лише жахлива смерть зробила їх такими. Будьте об”єктивними. Виключно російськомовні пости в сторінках соціальних мереж… Це був їх особистий вибір – робота за межами України, в країні не зовсім стабільній і безпечній. Як наслідок пов”язані ризики і наслідки. повторюсь – особистий вибір, і особисте життя, як і російське прізвище та мова спілкування. Горе для близьких і рідних. Але не треба робити з них “відомих Тернополян”….

Коментарі вимкнені.