На Тернопільщині провели незвичні змагання

У селі Доброполе Бучацького району відбулися обласні змагання з авіамодельного (вільнолітаючі та радіокеровані моделі) та ракетомодельного спорту, зорганізовані комунальною установою обласної ради «Тернопільський обласний комунальний центр науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді».

У заходах взяли участь 4 команд (39 учасників) з позашкільних навчальних закладів області, м. Тернополя та Центру. Під час змагань з ракетомодельного спорту першість розігрувалася у таких класах: ракети на тривалість польоту з парашутом;  ракети на тривалість польоту зі стрічкою; ракетоплани на тривалість польоту;  моделі-копії на реалізм польоту.

Командну першість здобули вихованці Почаївського будинку дитячої творчості та спорту,  друге та третє місце посіли – комунальний заклад Тернопільської міської ради “Станція юних техніків” та обласний центр науково-технічної творчості школярів.

У змаганнях з авіамодельного спорту  переможці визначалися у таких класах: планер малий;     гумомоторні моделі; таймерна модель;  планер; радіокеревана модель планера.

Коментарі вимкнені.