На вихідних Тернопіль засипало снігом, комунальники чергували цілодобово

На вихідні комунальники цілодобово слідкували, щоб Тернопіль не засипало снігом
Велика кількість опадів спостерігалась у вихідні дні. Додалось роботи комунальним службам міста. Для того, щоб не допустити аварійних ситуацій через слизькі дороги і своєчасно розчистити Тернопіль від снігу, комунальникам довелося працювати цілодобово.
Окрім техніки КП “Міська шляхово-експлуатаційна дільниця”, а її є 42 одиниці,  залучалось 5 одиниць приватної техніки. Начальник управління ЖКГ благоустрою та екології Володимир Болєщук пояснив, що спершу техніка виїжджає на центральні автомагістралі і чистить сніг по наперед складеному маршруту. Після того – чистять мікрорайони Кутківці, Пронятин і приватний сектор.

  • Стараємось працювати дуже оперативно, щоб було зручно пересуватись містом і пішоходам, і водіям, – каже Володимир Болєщук. – Я особисто об’їжджав місто і вночі, і вдосвіта, оглядав, чи нема слизьких, чи нерозчищених ділянок. Звичайно, не все вдається зробити ідеально, неможливо одночасно почистити все, адже у підпорядкуванні управління ЖКГ є 150 кілометрів доріг, 276 вулиць. Тому, щоб зранку місто було чисте, доводиться працювати вночі.

Як повідомив Володимр Болєщук, часто трапляються проблеми з розчисткою прибудинкових територій. Ускладнюють роботу комунальних служб водії, які паркують автомобілі на прибудинкових територіях. Через це снігоочисна техніка не може потрапити до потрібної ділянки.

  • Я просив би водіїв з розумінням поставитись до даної ситуації і паркувати автомобілі в призначених для цього місцях, щоб пришвидшити процес прибирання міста від снігу, – говорить Володимир Болєщук.

Ще напередодні зими в управлінні ЖКГ створили спеціальний штаб для цілодобового реагування. Повідомляти про слизькі та нерозчищені території можна за номером 52 58 48, та на лінію міської ради – 1580.

Коментарі вимкнені.