Начальник донецьких “тітушек” стане новим міністром МВС?

Кажуть люди, що Захарченко – вже труп. А на його місце претендує його перший заступник з прізвищем Віктор Дубовик. Цікавий тип. Особистий друг молодшого Януковича і господар донецьких “тітушек”, які почали бити людей, які протестують проти забудовників фірми “Мако” ще пару років тому. Тоді ж і перший загиблий з’явився. До того ж Дубовик друг нинішнього заступника голови СБУ Якименка.

ОРД вже писав про нього після призначення на посаду першого заступника міністра.  Пропонуємо Вам ще раз почитати це:

Не перевелися ще «донецькі» на українській землі. Виповзають з земляних щілин, повзуть до Києва нескінченним ланцюжком тарганів. Де повзуть, де збираються косяками і перелітають через непрохідні українські дороги, замерзлі «Хюндаї», гудуть, летять … так що небо стає чорним, а день перетворюється на ніч . Басовито дзижчать на льоту майбутні міністри та заступники міністрів, трохи тонший – менш велика сволота і зовсім вже тонко – колишні прибиральниці і повії з шахтарських селищ, які очікують від Києва великої й багатої милості.

 

Здавалося б, що і місць то в Києві «жирних» не залишилося, куди не плюнь – потрапиш в донецького. Президент – донецький, і сини донецькі. Спікер – донецький, прем’єр – хоч і викопаний, але все-одно донецький. Голова СБУ – донецький, голова МВС – донецький, генпрокурор і його смішний перший заступник – теж донецькі, колишній голова податкової, а нині шеф Мінздоха – просто супер який донецький, також як і другий прем’єр -міністр з дивною кличкою Бузя. Та що там перераховувати, чиновницький люд від малого до великого з жлобів звичайних раптом перетворився на жлобів донецьких .

 

Синоптики кажуть, що пов’язано це з глобальною огидою землі, зоологи стверджують, що це рідкісне явище – передсмертна міграція прямоходящих семечкоядних приматів і відбувається вона лише раз на тисячу років, якраз після Кінця світу за календарем майя. Це я до того, що Віктор Янукович призначив першим заступником міністра внутрішніх справ колишнього главу ГУМВС у Донецькій області Віктора Дубовика .

 

Про нового прямоходячого семечкоядного відомо не багато. За офіційною, і не факт що правдивою версією «Віктор Дубовик народився 26 грудня 1962 року в Торезі Донецької області. Шеф главку має вищу юросвіту – в 1997 році закінчив Українську юридичну академію ім. Ярослава Мудрого. У період з 1980 по 1990 рік проходив службу в Збройних силах: від курсанта Київського вищого командного училища до командира розвідувальної роти військової частини. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1990 році з посади оперуповноваженого ВКР Торезького міськвідділу внутрішніх справ. З 1995 по 1998 рік обіймав посади начальника ВБНОН Торезького міськвідділу, начальника Жовтневого РВ Маріупольського МУ, начальника Ясинуватського міськвідділу . У подальшому обіймав посади начальника ВБНОН Торезького міськвідділу, начальника Жовтневого РВ Маріупольського МУ, начальника Ясинуватського міськвідділу . Останні п’ять років керував Донецьким міським управлінням міліції.» Брав участь у придушенні протестів донецьких інвалідів, в ході яких загинув шахтар Геннадій Конопльов.

 

Довга робота в ВБНОН також навряд чи може служити гарною рекомендацією .

Дружить з нинішнім главою СБУ Якименком, з яким разом працював у Донецьку.

 

 

Судячи з інтерв’ю в пресі, бреше Дубовик легко і невимушено. Наприклад, про 100-відсоткове розкриття вбивств.

 

«Віктор Дубовик: «Забудьте, що Донецьк – бандитське місто»

нальотчиків

– Чи виправдано те, що Донецьк досі називають містом криміналу ?

– Давно вже потрібно забути міф, що «Донецьк – це бандитське місто». За 2009 рік не залишилося жодного нерозкритого вбивства! А скоєно їх було 60 .

 

ЮРИСТ І МІЛІЦІОНЕР

Ім’я : Віктор Дубовик

Народився : 26.12.1962 в м. Торез Донецької області

У 1997 році закінчив Українську юридичну академію імені Я. Мудрого. З 2000 року – начальник кримінальної міліції Ленінського райвідділу Донецького міськуправління . Із жовтня 2005 року керує Донецьким міськуправлінням міліції, заст. начальника ГУМВС України в Донецькій області.»

У цьому інтерв’ю Дубовик забув додати, що головним його « досягненням», за яке його, власне, і просунули в Київ – було побиття в Донецьку міліцією противників будівництва VIP- висотки, компанією «Мако», яка належить синові Віктора Януковича на прізвисько «Стоматолог».

 

Станіслав Речинський, «ОРД»

Коментарі вимкнені.