Начальник на Тернопільщині мав захищати споживачів, а думав про свою кишеню

Про вжиті органами прокуратури області заходи щодо посилення протидії корупції у всіх сферах суспільного життя, а також – розслідування кримінальних проваджень, які у суспільстві набули резонансу, повідомив прокурор області Юрій Гулкевич під час зустрічі із представниками ЗМІ.

Як зазначив Юрій Гулкевич, упродовж поточного року вжитими заходами правоохоронними органами викрито 94 злочини, скеровано до суду 52 обвинувальні акти.   

Зокрема, завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт щодо начальника Державної інспекції з питань захисту прав споживачів у області, який за попередньою змовою з головним спеціалістом з питань запобігання корупції цієї ж Інспекції неодноразово отримували від суб’єктів підприємницької діяльності неправомірну вигоду за зменшення обсягу виявлених правопорушень та сум штрафних санкцій. Загалом зафіксовано 8 епізодів злочинної діяльності, у яких сума неправомірної вигоди сягає 17 тисяч гривень.

-1 thoughts on “Начальник на Тернопільщині мав захищати споживачів, а думав про свою кишеню

 • 15:48 | 30.12.2014 о 15:48
  Permalink

  Перед тим прокурор озвучив 9 епізодів на 22000 грн, тепер всохлось до 8 на 17000 грн, може з часом дійде що Федорців “постраждалий” і потрібно його нагородити або кошти збирати на “оздоровлення”!!!! А ще в суді “Зваричам засіє та заколядує” а скоріше всього вже це зробив, буде дальше “захищати і від Києва керувати!!!!
  І це в той час коли в країні війна і гинуть люди!!!! Схаменіться!!! Скільки можна терпіти ХАМА!!!

 • 12:12 | 31.12.2014 о 12:12
  Permalink

  А чому не озвучені призвища начальника та спеціаліста??? Параноїка та дебіла Федорціва давно пора судити, ато ні менти ні прокурори не хотіли бачити як він по кабаках гуляв і п”яний за кермом їздив!!!

Коментарі вимкнені.