Скоро Тернопіль покине величезна кількість людей, більшість з яких ніколи сюди не повернеться…

Люблю повторювати фразу пр те, що Тернопіль мав різних людей і різні люди мали Тернопіль. Згадується недалекий початок 90-их, коли на вулицях маленького міста можна було зустріти –уберів,ольців,штейнів,ових (тих, що ліпші=)) та інших цікавих персонажів.

Лише зараз, в повній мірі, відчуваю та розумію, що таке час, коли маленька периферія міліє мозком. Зрештою.. це типова риса будь якої околиці.. Завжди і усі всі часи люди хотіли жити краще, а тому їхали у світи.

Вони ще довго згадуватимуть Стару піцерію, дитячі двори, всякі забавки, сусідів..тьому Варю, Шуру, дєдушку Абрама.. пані Стефу..та усіх, з ким їм було добре..

Скоро Тернопіль накриє нова хвиля, його покине величезна кількість людей, більшість з яких ніколи сюди не повернеться. До цього важко якось ставитися.. так є.. і все..

Я бачив різні покоління, чув різні світогляди, записував різні думки.. людей із 20-их, 30-их, 40-их, 50-их, 60-их, 70-их, 80-их, 90-их.. років.. Інформації стільки, що вистачило б на кілька сценаріїв до фільмів та збірки книг. Проте інколи розумієш, що це має шанс розчинитися в порожніх вулицях Тернополя.

Збився з толку рахувати.. скільки знайомих, неповторних людей.. виїхало з Тернополя.

Кого б із старожилів я не питав.. кожен згадуючи вулиці.. розповідає про тих, хто тут жив. Не мешкає, а саме жив колись..

Цікавий час..

Коментарі вимкнені.