Надал і Сиротюк допомагають “митному майдану” в Тернополі

26 березня тернополяни під митницею повідомили “Погляду”, що мають в планах звертатися по допомогу до керівництва нашого міста та області. За деякий час активісти уже були в міського голови. Начальник патронатного відділу міської ради Максим Черкашин на своїй сторінці у фейсбуку розповів, що за півгодини після цього, міський голова Сергій Надал, очільник області Олег Сиротюк та делегація з “митного майдану” зібралися в кабінеті голови ТОДА.

“Сьогодні в міську раду прийшли активісти (представники автопіддприємців, автомобілістів Тернополя та членів громадської організації “Автомайдан Тернопіль”), які наразі пікетують митницю. Люди просили про підтримку їхнього звернення відмінити утилізаційний збір. Незважаючи на щільний графік Сергій Надал особисто з ними зустрівся та пообіцяв звернутись до Уряду та Парламенту України. Крім того зателефонував голові ОДА та домовився про спільну зустріч, щоб допомогти тернополянам. Вже за пів години всі учасники були в кабінеті Олега Сиротюка. Домовились, що міський голова та голова ОДА зроблять звернення до керівництва Верховної Ради та Кабінету Міністрів, щоб швидше донести прохання громадських активістів та спільно вирішити проблему. Якщо пропозиції будуть прийняті то, окрім іншого, це призведе до збільшення надходжень до бюджету міста від збору за першу реєстрацію транспортного засобу”, – написав Максим Черкашин.

Сайт міської ради повідомляє, що за результатами цієї зустрічі, міський голова Тернополя Сергій Надал направив звернення до голови Верховної Ради України Олександра Турчинова та Прем’єр-міністру України Арсенія Яценюка з проханням розглянути в найкоротші терміни пропозиції автомобілістів.

Надаємо текст звернення повністю:

Голові Верховної Ради України

вул. Михайла Грушевського, 5,

м. Київ, 01008

Турчинову Олександру Валентиновичу

Прем’єр-міністру України

Кабінет Міністрів України

вул. Грушевського, 12

м. Київ

Яценюку Арсенію Петровичу

ЗВЕРНЕННЯ

Враховуючи спільне звернення до Тернопільської міської ради групи автопідприємців, автомобілістів міста та членів громадської організації «Автомайдан Тернопіль», які занепокоєні скороченням поступлення коштів в Державний бюджет від митного оформлення автомобілів протягом останніх восьми місяців і як наслідок зменшення надходжень до бюджету міста від збору за першу реєстрацію транспортного засобу направляємо Вам наступні пропозиції:

1. Відмінити сплату екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів;

2. Відмінити проведення обов’язкової сертифікації транспортних засобів за товарними позиціями 8701-8707, 8711, 8716 згідно з УКТ ЗЕД, які підлягають державній реєстрації ввезених на митну територію України для вільного обігу;

3. Відмінити акцизний податок за переобладнаний транспортний засіб.

Враховуючи блокування громадськими активістами роботи митниць восьми областей заходу та центру України просимо розглянути дане звернення першочергово.

З повагою,

Міський голова                                                                                           Сергій Надал

Коментарі вимкнені.