Надія Савченко не припинила голодування

Оприлюднена деякими ЗМІ інформація, що нібито Надія Савченко припинила голодування, на жаль, не відповідає дійсності.Про це заявив речник МЗС України Є. Перебийніс.

Надія Савченко продовжує голодування на знак свого протесту проти незаконного вивезення з України та безпідставного утримання на території Росії, проте погодилась на певний час поновити прийом підтримуючих сумішей (у вигляді бульйону)», – зазначив він.

За даними речника МЗС, «сьогодні під час зустрічі з консульським представником Посольства України у Надії Савченко стався черговий напад». Це є прямим результатом значного погіршення стану її здоров’я, до чого Міністерство закордонних справ України неодноразово привертало увагу російської сторони, додав він. МЗС України у зв’язку з цим знову звертається до російської сторони з вимогою негайно допустити до Савченко українських лікарів, а також звільнити затриману громадянку України з-під варти, що дозволить здійснити її термінову госпіталізацію до однієї з українських або європейських клінік, наголосив Є. Перебийніс.

Сьогодні, 5 березня, у Федеральній службі виконання покарань Росії заявили, що Савченко не відмовилася від голодування, але погодилася пити курячий бульйон для підтримання здоров’я. Пізніше адвокат Савченко Марк Фейгін підтвердив, що його підзахисна погодилася на часткове припинення голодування.

«Я вийшов від Надії Савченко. Я підтверджую слова ФСВП про її часткове припинення голодування», – написав адвокат у Twitter.

Коментарі вимкнені.