Стільки дітей зі Сходу України до Тернополя ще не приїжджало (фото)

Сьогодні  ввечері у Тернопіль приїхали тридцять дітей з Донеччини.

–         До нас прибули дівчата віком 18-23 роки з психоневрологічного будинку-інтернату міста Дружківка, що на Донеччині , – повідомив директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністраціїВадим Боярський.

Поселять гостей зі Сходу в Петриківському будинку-інтернаті поблизу Тернополя та повністю забезпечать їм проживання, харчування та реабілітацію.

Із дітьми приїхали сім працівників з інтернату. Це і вихователі, і медичні працівники. Вони поділяться досвідом з тернопільськими фахівцями і повернуться додому. Кажуть, не боялися їхати на Західну Україну і дуже вдячні за гостинну зустріч і допомогу у такий непростий час.

–         У нас в місті тихо. Звичайно, переживаємо, щоб не почалися бойові дії, – розповідає вихователька Ольга Клименко. –  Адже у сусідніх містах стріляли, то дітей привозили до нас.

–         Наші діти дуже хороші, – додає  логопед Зоя Несторівна. – Вони вміють і вишивати, і співати, танцювати. І найголовніше – вони добрі і чуйні.

За словами начальника Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктора Маслея, сьогодні на Тернопільщині перебуває 2408 внутрішньо переселених осіб.  Це перший такий масовий переїзд дітей з інтернатів у область.

Коментарі вимкнені.