Нардеп вимагає притягнути до відповідальності недобросовісних тернопільських посадовців

Народний депутат України Василь Деревляний направив депутатське звернення Голові Державного агентства автомобільних доріг України щодо недбальства посадовців Тернопільського облавтодору та з проханням: вжити заходів для недопущення ліквідації філії «Зборівський райавтодор». Про це повідомляє прес-служба ВО “Батьківщина”.

Дане депутатське звернення стало реакцією народного депутата на звернення депутатів Зборівської районної ради.
«Із звернення депутатів Зборівської районної ради Тернопільської області мені стало відомо, що не минуло й місяця як ДП «Тернопільський облавтодор» проводило ямковий ремонт національної автомобільної дороги Н-02 «Тернопіль-Львів» на відрізку Тернопіль-¬Зборів (роботи з незрозумілих причин призупинено за населеним пунктом с. Озерна в Зборівському районі). Протягом двох тижнів на цьому відрізку, фактично кожен день, за винятком вихідних, працювала ремонтна бригада в кількості від 10-ти до 15-ти чоловік та від 3-ох до 5-ти одиниць спецтехніки. Однак, відремонтовані вибоїни через декілька днів почали перетворюватися на ями, неначе під втрамбованим асфальтом були пустоти. Депутати справедливо зазначають, що в такий критичний час для нашої держави, таке недбальство, що межує зі злочином, недопустиме і посадові особи, у тому числі керівники ДП «Тернопільський облавтодор», повинні бути притягнуті до відповідальності згідно чинного законодавства», – йдеться у депутатському зверненні Василя Деревляного.
Окрім цього, переконаний народний депутат, депутати Зборівської районної ради небезпідставно вважають, що це призведе лише до погіршення стану доріг району, що підтверджується негативними наслідками у тих районах, де райавтодори вже ліквідовані.
«Враховуючи вищезазначене, керуючись ст. ст. 1, 6, 16 Закону України «Про статус народного депутата України» від 17 листопада 1992 року (із змінами та доповненнями), прошу Вас, згідно чинного законодавства України, вжити невідкладних заходів для проведення перевірки відповідності проведеного ДП «Тернопільський облавтодор» поточного ремонту національної автомобільної дороги Н-02 «Тернопіль-Львів» на відрізку Тернопіль-¬Зборів встановленим вимогам, у випадку виявлення порушень, осіб винних у їх вчиненні притягнути до встановленої Законом відповідальності, вжити заходів для недопущення ліквідації філії «Зборівський райавтодор», а також вжити заходів для якісного відновлення дорожнього покриття», – резюмує депутатське звернення адресоване Голові Державного агентства автомобільних доріг України.

Коментарі вимкнені.