Про державну зраду у Тернополі

Про державну зраду у Тернополі написав “Погляду” голова ТОГО “Тернопільські підсумки” Тарас Білан.

В спецбатальйоні «Тернопіль» служать добровольці. Тобто ті люди, які добровільно зголосились їхати на Схід для участі в АТО.  Багато з них – колишні Майданівці.
З моменту створення батальйону, систематично проводяться заходи , які можна назвати одним словом: саботаж. Ці заходи унеможливлюють проведення якісної бойової підготовки підрозділу.
Паном К.Р.О.(керівник Західного територіального квартирно -експлуатаційного управління) надано відмову на розміщення (на час проведення АТО) особового складу батальйону в казармах військової частини м.Тернополя (вул.Дубовецька).
За нашими даними казарма на 400 чоловік, кімната для зберігання зброї, майданчики для фізичної та бойової підготовки в наявності, І ПУСТУЮТЬ!!!!
Наслідки відмови:
Батальйон розміщено на мікрорайоні «Дружба», в напівпідвальному приміщенні, з грибком на стінах.
Бронежилети, амуніція – в «Старому парку».
Зброя в «оружейках» в центрі міста.
В випадку «тривоги» хлопцям потрібно спочатку добиратись в Старий парк, потім в «оружейку»,… . А вже після цього вступати в бій по ліквідації терористів.
Окремо потрібно не забувати про те, що держава вимушена буде для створення елементарних умов для спец. батальйону «Тернопіль» (фактично побудова нового віськового містечка) виділяти кошти . Незабаром зима. Люди мають десь перебувати. Тобто гроші, які можна було б потратити на придбання спорядження та військову підготовку, підуть в цеглу і пісок.
Підтвердженням наших припущень є лист офіцера ЗСУ , який я додаю. Та копія відповіді пана К.Р.О. з вказівкою не розглядати питання тимчасового розміщення батальйону в військовому містечку по вул. Дубовецька.
Просте питання , яке я собі задав: а чому не можна розмістити? І відповіді не знайшов…

02.07.2014р. відбувся прямий ефір з питання формування та забезпечення батальйону спеціального призначення «Тернопіль».

Після ефіру військовослужбовцем ЗСУ до Тернопільского громадського люстраційного комітету було передано лист, який він просив оприлюднити без змін .

Лист:

Дивився прямий ефір стосовно тимчасового розміщення (на час АТО) батальйону спеціального призначення «Тернопіль» в одній з казарм військової частини по вул. Дубовецькій, м .Тернопіль.

Одною з причин виведення (розформування) з м.Тернопіль 11-ої окремої артилерійської,  Київської  орденів Червоного Прапора і Богдана Хмельницького ІІ ступеня бригади 13-ого армійського корпусу (В/Ч А-1769) була домовленість вищих чинів Міністерства оборони України з керівництвом Тернопільскої міської ради (Надал С.В.)про передачу земель військової частини міській раді Тернополя. Планувалось повне знищення інфраструктури В/Ч  та будівництво житлових будинків. Більше детальну інформацію може надати голова Спілки ветеранів 26-ї артилерійської бригади, полковник у відставці Віктор Боярчук.

На заваді цим планам стало початок АТО та необхідність розмістити на території військової частини військових з’єднань, що формуються для участі і військових діях на Сході держави.  Також керівництво УМВС України в Тернопільскій області звернулось з проханням про тимчасове розміщення батальйону спеціального призначення «Тернопіль». Ці звернення стали  перепоною по втіленні в життя планів по знищенні інфраструктури військового призначення…

Розміщення  особового складу батальйонів  в пустуючи казармах призведе до покращення стану будівель (будуть проведені ремонтні роботи, дах(де потрібно), відновлено інфраструктуру).

Тобто приміщення в майбутньому не вдасться зафіксувати на фото та  відео з виламаними вікнами, грибком на стінах, і т.д. – Схема по якій роками розкрадалось армійське майно. Важко  буде аргументувати підлеглим президента України -Порошенку (в одному з своїх виступів сказав: «Я буду наполягати на очищенні армії від злодіїв та хабарників. Всі корупціонери в пагонах повинні відповісти перед Заоном за свої дії проти народу України» http://comments.ua/politics/476358-poroshenko-predlozhit-vr-naznachit-geleteya.html) про необхідність продажу території на якій раніше дислокувалась ціла артилерійська дивізія…

На лист про розміщення батальйону «Тернопіль» керівництво Західного територіального квартирно -експлуатаційного управління (Р.О.Кушлик) не резикнуло написати пряму відмову. Однак надало формулювання  про те, що розквартирування військових формувань на території В/Ч ПРОПОНУЄТЬСЯ – НЕ РОЗГЛЯДАТИ.

З достовірних джерел мені відомо про те, що в військовій частині (військове містечко № 15, м.Тернопіль) повністю пустує казарма на 400 чоловік. В справному стані кімната для зберігання зброї , наявні всі можливості для якісної підготовки добровольців для участі в АТО.

Відмова в розміщенні батальону неминуче призведе до :

  1. Видатків з казни держави на створення всіх умов для спец. батальйону «Тернопіль» (фактично побудова нового віськового містечка)  в іншому місці. Скоро зима. Люди мають десь перебувати.  Тобто гроші, які можна було б потратити на придбання спорядження та військову підготовку,  підуть  в цеглу і пісок.
  2. Видатки на обслуговування пустуючого приміщення (на 400чоловік) ляжуть навантаженням на бюджет держави.
  3. Якісно постраждає бойова підготовка спец. батальйону «Тернопіль».  Для прикладу зараз : батальйон розміщено на мікрорайоні «Дружба», в напівпідвальному приміщенні,  з грибком на стінах. А бронежилети , амуніція – в «Старому парку». В випадку «тривоги» хлопцям потрібно спочатку добиратись в Старий парк, потім в «оружейку», . А вже після цього вступати в бій по ліквідації терористів. Хіба це не абсурд?

Враховуючи вищевикладене , пропоную Вам:

1.Звернутись до президента України з цього питання.

2. Звернутись до представників президента в м.Тернополі.

3. До військової контр-розвідки з проханням дати оцінку листа № 303/23/1/991/790 на предмет співпраці Р.О. Кушлика  з представниками іноземних спецслужб та виконання останнім дій, що кваліфікуються , як саботаж та диверсійна діяльність направлена на послаблення обороноздатності держави Україна під час неоголошеної війни на Сході.

4. Інші пункти , які я опишу нище прошу не висвітлювати, а втілити в життя згідно інструкцій.

Офіцер, патріот України

Відповідь

 

Коментарі вимкнені.