Народний депутат від Тернопільщини не знає, куди йдуть гроші, виділені Верховною радою на армію

Нещодавно тернопільський нардеп від ВО “Свобода” Михайло Головко побував у східних областях України: на Харківщині та Донеччині. Там він з активістами передав допомогу для військовослужбовців та потримав у руках зброю. Згодом в ефірі телеканалу ТВІ розповів, що бачив на одному з найнебезпечніших блок-постів №3 і 3а біля Слов’янська. 

– Ми подивилися солдатам у вічі, вони розповіли про свої пробеми. Насправді ситуація досить невтішна і є суттєві зауваження до керівництва. Ми побачили на власні очі де реально йдуть військові бої, що наші содати не всі мають бронежилети, каски. Вони ходять в розвідку без бронежилетів. Дивуюся, скільки ми витрачаємо тих коштів, скільки разів ми вже в парламенті голосували – 14 млд виділили на армію, українська громада зібрала 129 мільйонів гривень – куди ті гроші йдуть? Виникає запитання. Солдати розповідають, що зі сторони держави немає підтримки,  все тримається на людях: люди приносять їжу, одяг, взувають, одягають.

Михайло Головко сказав також, що хотів би викликати силове керівництво, щоб воно прозвітувало в парламенті – куди йдуть кошти, чому не доходять до солдатів.

-1 thoughts on “Народний депутат від Тернопільщини не знає, куди йдуть гроші, виділені Верховною радою на армію

  • 18:06 | 20.06.2014 о 18:06
    Permalink

    нехай з свого побратима надала трошке накрадених грошенят візьме на армію а не піариться своіми фото!

Коментарі вимкнені.