У Тернополі пікетують родички мобілізованих зі Збаража

20 червня у Тернополі пікетують матері та дружини призваних у армію чоловіків з усіх районів області. Про це “Погляду” повідомили читачі. Згодом вони сказали, що матері мобілізованих, з-під воєнкомату пішли “по кабінетах”.

Нам вдалося зв’язатися з пані Надією зі Збаража, яка разом з іншими жінками приїхала до Тернополя.

Жінка обурена, що її чоловіка відправили на полігон у Броди, адже він офіційно оформлений доглядальником за дідусем-інвалідом.

– Зранку він пішов у військомат, а в 19.00 його уже забрали на Львівщину, – рзповідає пані Надія.

Вона також стверджує, що чоловіка мобілізували без належного медичного огляду. У нього в нирці постійно утворюються камінці. Але в військоматі не провели УЗД, навіть медичної картки не просили, аби подивитися історію хвороб.

Не зважали й на те, що дідусь, за яким доглядав чоловік, має цукровий діабет та немає одніє ноги.

Саме тому жінки зі Збаража приїхали до тернопільського обласного військомату – висловити свій протест проти того, щоб у армію брали усіх без розбору.

До слова працівники приватних підприємств Тернополя повідомляли “Погляду”, що їх викликають у військомати, вони проходять медичні обстеження, вистоюють в чергах у поліклініках.

Новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “У Тернополі пікетують родички мобілізованих зі Збаража

  • 17:58 | 20.06.2014 о 17:58
    Permalink

    Описана вище ситуація справді у Збаражі мала місце.Основне питання ,яке зараз виникає -куди потрібно звернутися,щоб довести,що все вищенаписане правда ???

Коментарі вимкнені.