«Народний Контроль» вимагає реконструкції скверу у центрі Тернополя


В історичному серці Тернополя  на  вулиці Руській біля памʼяток архітектури –  сквер, що нагадує відчужену та забуту комунальниками зону: гори сміття, розбитий дитячий майданчик. Відтак депутати «Народного контролю» у ТМР ініціюватимуть відновлення закинутої зони відпочинку.

Журналісти «Народного контролю» були шоковані побаченим: гойдалки без сидінь, стирчать цвяхи та шурупи, обвалений паркан, поламані лавки та порозкидана бруківка.

«Таке враження, що на цих гойдалках ще моя бабуся каталася», – ділиться враженнями місцева мешканка Тамара.

Депутат Тернопільської міськради від «Народного контролю» Вікторія Шараськіна не з розповідей знає, що майданчик у його нинішньому стані небезпечний для малечі.

«Мої діти також тут травмувалися – пальчики притиснуло поламане сидіння гойдалки» , – пригадує Вікторія Шараськіна. Відтак одним зі своїх завдань вважає ініціювати відновлення скверу.

«Я зробила звернення до міського голови  з проханням включити в бюджет на 2016 рік реконструкцію скверу на Руській, 19. Водночас на сесії міської ради буду пропагувати і відстоювати ідеї і інтереси наших мешканців», – пояснила депутат ТМР.

Як пояснили у міськраді, сквер планували відновлювати ще цьогоріч, проте забракло коштів.

«Вартість робіт становить 750 тисяч гривень. Проект передбачає двосекційний дитячий майданчик, спортивний майданчик зі штучним покриттям, влаштування клумб, лавок, огорожі і ремонт підпірної стінки. У весняний період включимо сквер у титульний список та почнемо роботу», – запевнив начальник управління ЖКГ Тернопільської міськради Микола Лесів.

Коментарі вимкнені.