Навіщо відомому співаку тисяча тернополян

29 червня у Тернополі пройде благодійний концерт Арсена Мірзояна (Бабурки). Таким чином музикант долучиться до збору коштів на лікування маленького тернополянина Толіка Головатого. «Бабурка» очікує не менше тисячі тернополян, а допомагає йому в популяризації заходу Сашко Положинський.  

–          Ми хочемо, щоб на концерт прийшло 1000 людей. І назвемо цей день «Днем добра у Тернополі», – розповідають «Погляду» організатори. – Будемо раді, якщо кожен із 1000 відчуватиме, що творить історію.

Ідея благодійного концерту народилася в Арсена практично тиждень тому, але за цей час уже набула розголосу, як у Тернополі, так і в інших містах, зокрема, завдяки соцмережам. Так, анонс про благодійний виступ Арсена Мірзояна в Тернополі розмістив на своїй сторінці у Фейсбук навіть Сашко Положинський – лідер гурту «Тартак». А все тому, що Арсен – його «дружбан і кумир». Адже хлопці знайомі давно, і саме Сашко свого часу запросив молодого, але талановитого музиканта у програму«Свіжа кров», яка стала стартом для багатьох виконавців, на популярний музичний телеканал М1.

Арсен Мірзоян не байдуже ставится до благодійності. Про це свідчить і запис на його сторінці у найбільшій вільній онлайн енциклопедії Вікіпедії: «Охоче відгукується на пропозиції виступати із концертами у дитячих будинках, інтернатах та на спеціальних благодійних заходах».

–          Директор Арсена звернула увагу на прохання про допомогу для тернопільського хлопчика Толіка. І попросила музиканта просто перерахувати якісь кошти, – розповідають «Погляду» організатори. – Але він вирішив, що концерт не тільки дасть змогу зібрати значно більшу суму, а й приверне потрібну  увагу. Виступатиме Арсен в клубі “АренаХолл”. А «дах над головою» люб’язно організував комплекс «Камелот».

Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Навіщо відомому співаку тисяча тернополян

    • 16:46 | 20.06.2013 о 16:46
      Permalink

      прийдіть і перевіримо 😉

Коментарі вимкнені.